Meer informatie
Linia Excellence 12x12x60 cm Nero
Omschrijving Linia Excellence 12x12x60 cm Nero
Breng hoogte aan in uw tuin met onze Linia stapelstenen. Veelzijdig te gebruiken: van laag muurtje tot verhoogde terras. Onze Linia palissade zijn de perfecte stenen voor het creëren van de mooiste hoogteverschillen in uw tuin. U kunt alle kanten op met deze stenen, van tuinmuurtjes en bloemborders tot verhoogde terrassen en complete vijvers. Met onze Linia palissade brengt u eenvoudig elk element uit uw tuinontwerp tot leven. De mooie kleur en moderne uitstraling doet de rest.
| Artikelnummer | V73742 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 60x12cm |
| Dikte of hoogte | 12cm |
| Strak | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 18 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Done | on |
| Omschrijving_website | 12x12x60cm Nero |
| Alt_afbeelding1 | Stapelblok van antraciet beton |
| Alt_afbeelding2 | detail van materiaal betonnen stapelblok |
| Alt_afbeelding3 | gestapelde blokken voor een borderrand |
| Kleuren | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | Excluton M1 |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 12 |
| Dimensies_dikte | 12 |










