Meer informatie
GeoCorso 60x30x4 Taormina
Omschri ving GeoCorso 60x30x4 Taormina
Ontdek GeoCorso: een collectie van twaalf kleuren die samen een ongeëvenaarde schoonheid creëren, mogelijk gemaakt door de geavanceerde Inuancia Technologie. Het moderne design en de uitzonderlijk verdichte toplaag zorgen voor een langdurig fraaie uitstraling. Dankzij de nieuwe beschermingsfactor 40 en de kleurechte GeoSteen® toplaag blijft je terras er jaar na jaar prachtig uitzien. GeoCorso staat voor een buitengewoon mooi terras en is bovendien verkrijgbaar in een 6 cm dikke 2Drive-variant.
| Artikelnummer | V74658 |
|---|---|
| Afmeting | 60x30cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 88.96 kg |
| Stuks_per_eenheid | 5.56 |
| Alt_afbeelding1 | Zwarte tegel |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Zwart |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 60x30x4 | 60x60x4 | 80x40x4 | 80x80x4 | 60x30x6 | 60x60x6 | 80x80x6 |
| Eenheid | m² |






