Meer informatie
Vegotops 60x60x4 Antraciet
Omschrijving Vegotops 60x60x4 Antraciet
De geïmpregneerde Vegotops betontegel is verkrijgbaar in het populaire formaat van 60×60 cm. Deze voordelig geprijsde tegel is perfect voor wie op zoek is naar hoge kwaliteit tegen een lage prijs. De tegel is eenvoudig schoon te maken, voelt zacht aan onder de voeten en is bovendien zeer betaalbaar. Een tegel met het formaat van 60×60 cm is praktisch bij het aanleggen van de bestrating en geeft een moderne en stijlvolle uitstraling aan je tuin. De bovenste laag van de geïmpregneerde betontegel is behandeld met een beschermend middel, waardoor de tegel bestand is tegen vuil en vocht en gemakkelijker schoon te houden is.
| Artikelnummer | V75683 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Strak | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 90 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Antraciet tegel |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 4.4 |
| Niet_Retour | on |





