Meer informatie
Abbeystones 40x8x8 cm Bobbio
Omschrijving Abbeystones 40x8x8 cm Bobbio
Abbeystones zijn betonnen getrommelde stenen, perfect voor tuinpaden, terrassen en andere sierbestrating. Ze combineren hoge kwaliteit met een onderhoudsvriendelijk karakter en zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, maten en afwerkingen. Dankzij de duurzame productie en veelzijdige toepassingen passen ze in elke tuin.
| Artikelnummer | V75907 |
|---|---|
| Afmeting | 40x8cm |
| Dikte of hoogte | 8cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 180 kg |
| Stuks_per_eenheid | 31.25 |
| Alt_afbeelding1 | Zwarte lange klinker |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 15x5x7 | 20x5x7 | 21x7x8 | 20x30x6 | 40x8x8 |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 40 |
| Dimensies_hoogte | 8 |
| Dimensies_dikte | 8 |





