Meer informatie
TERRA GROMO ANTICA 20,4×6,7x6CM DF
Omschrijving TERRA GROMO ANTICA 20,4×6,7x6CM DF
Gebakken bestrating is een natuurproduct met een geringe milieu-impact. De stenen worden onder meer gemaakt van de hernieuwbare grondstof rivierklei. De winning ervan creëert nieuwe natuur en rivierveiligheid. De stenen gaan met gemak 135 jaar mee, behouden hun waarde en worden enorm veel hergebruikt.
| Artikelnummer | V70894 |
|---|---|
| Afmeting | 20,4×6,7cm dikformaat |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Materiaal | Gebakken klinker |
| Gewicht_per_eenheid | 128.8 kg |
| Stuks_per_eenheid | 73 |
| Alt_afbeelding1 | Grijze klinker |
| Alt_afbeelding2 | gebakken klinker grijs |
| Alt_afbeelding3 | terras grijze klinker |
| Alt_afbeelding4 | Mediterraanse klinker |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Beige, Grijs |
| Eenheid | m² |





