Meer informatie
Abbeystones 15x5x7cm Montecassino
Omschrijving Abbeystones 15x5x7cm Montecassino
Abbeystones zijn betonnen getrommelde stenen, perfect voor tuinpaden, terrassen en andere sierbestrating. Ze combineren hoge kwaliteit met een onderhoudsvriendelijk karakter en zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, maten en afwerkingen. Dankzij de duurzame productie en veelzijdige toepassingen passen ze in elke tuin.
| Artikelnummer | V73814 |
|---|---|
| Afmeting | 15x5cm |
| Dikte of hoogte | 7cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 157 kg |
| Stuks_per_eenheid | 133.33 |
| Alt_afbeelding1 | lichtbruine klinker |
| Alt_afbeelding2 | klinkers in naturel tint |
| Alt_afbeelding3 | taupe kleurige klinker |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Bruin, Grijs, Taupe |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 15x5x7 | 20x5x7 | 21x7x8 | 20x30x6 | 40x8x8 |
| Eenheid | m² |
| Model | Beton |
| Dimensies_lengte | 15 |
| Dimensies_hoogte | 5 |
| Dimensies_dikte | 7 |












