Meer informatie
Abbeystones 20x5x7cm Bobbio
Omschrijving Abbeystones 20x5x7cm Bobbio
Wanneer u een oppervlak bestraten met onze Abbeystones getrommelde bestrating Bobbio 20×5, bereikt u een luxe en prachtig resultaat. Deze stenen onderscheiden zich doordat ze getrommeld zijn, wat hen een verouderd uiterlijk geeft. Dankzij deze ouder ogende uitstraling krijgt uw oppervlak extra karakter. U kunt de stenen toepassen voor een ruim terras, een tuinpad of een oprit bij uw woning. Daarnaast zijn deze Excluton Abbeystones ook geschikt voor bestrating van openbare ruimtes.
| Artikelnummer | V73800 |
|---|---|
| Afmeting | 20x5cm |
| Dikte of hoogte | 7cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Gewicht_per_eenheid | 157 kg |
| Stuks_per_eenheid | 100 |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 20 |
| Dimensies_hoogte | 5 |
| Dimensies_dikte | 7 |





