Meer informatie
Abbeystones 20x5x7cm Galgano
Omschrijving Abbeystones 20x5x7cm Galgano
Abbeystones zijn betonnen getrommelde stenen, perfect voor tuinpaden, terrassen en andere sierbestrating. Ze combineren hoge kwaliteit met een onderhoudsvriendelijk karakter en zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, maten en afwerkingen. Dankzij de duurzame productie en veelzijdige toepassingen passen ze in elke tuin.
| Artikelnummer | V74498 |
|---|---|
| Afmeting | 20x5cm |
| Dikte of hoogte | 7cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 145 kg |
| Stuks_per_eenheid | 100 |
| Alt_afbeelding1 | bruin en grijze tegels |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Bruin, Grijs |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 15x5x7 | 20x5x7 | 21x7x8 | 20x30x6 | 40x8x8 |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | Excluton 10, VD – Excluton 10, VN – Excluton 10, VW – Excluton 24 |
| Eenheid | m² |
| Model | Beton |
| Dimensies_lengte | 20 |
| Dimensies_hoogte | 5 |
| Dimensies_dikte | 7 |





