Meer informatie
Abbeystones 21x7x8 cm Montecassino
Omschrijving Abbeystones 21x7x8 cm Montecassino
Abbeystones zijn betonnen getrommelde stenen, perfect voor tuinpaden, terrassen en andere sierbestrating. Ze combineren hoge kwaliteit met een onderhoudsvriendelijk karakter en zijn verkrijgbaar in diverse kleuren, maten en afwerkingen. Dankzij de duurzame productie en veelzijdige toepassingen passen ze in elke tuin.
| Artikelnummer | V73826 |
|---|---|
| Afmeting | 21x7cm |
| Dikte of hoogte | 8cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 180 kg |
| Stuks_per_eenheid | 68.18 |
| Alt_afbeelding1 | bruintinten klinkers |
| Alt_afbeelding2 | bruine getrommelde klinker voor oprit |
| Alt_afbeelding3 | Bruine klinker voor terras |
| Alt_afbeelding4 | Klinker in bruintinten voor terras |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Bruin, Grijs, Taupe |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 15x5x7 | 20x5x7 | 21x7x8 | 20x30x6 | 40x8x8 |
| Eenheid | m² |
| Model | Beton |
| Dimensies_lengte | 21 |
| Dimensies_hoogte | 7 |
| Dimensies_dikte | 8 |














