Meer informatie
Antraton bruin zwart bezand vormbak UDF60 getrommeld
Omschrijving Antraton bruin zwart bezand vormbak UDF60 getrommeld
De Antraton getrommeld UDF60 is een vormbaksteen uit de Natura-serie van Wienerberger Zennewijnen. Deze Antraton-sortering draagt het DUBOkeurmerk, wat aantoont dat deze baksteen behoort tot de meest milieuvriendelijke opties.
| Artikelnummer | V74344 |
|---|---|
| Afmeting | 20×6,5cm dikformaat |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Gebakken klinker |
| Gewicht_per_eenheid | 131.12 kg |
| Stuks_per_eenheid | 73 |
| Alt_afbeelding1 | Gebakken DF klinker 20×6,5cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Bruin |
| Eenheid | m² |






