Meer informatie
Arizona cream tegel 40x80x3 cm. getrommeld
Omschrijving Arizona cream tegel 40x80x3 cm. getrommeld
Deze collectie marmeren tegels omvat verschillende variëteiten, afkomstig uit diverse steengroeven rondom de Middellandse Zee. Lichtere natuursteensoorten zijn over het algemeen poreuzer dan bijvoorbeeld de grijze of donkere varianten.
| Artikelnummer | V74422 |
|---|---|
| Afmeting | 80x40cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 81 kg |
| Stuks_per_eenheid | 3.13 |
| Alt_afbeelding1 | Natuursteentegel getrommeld 80x40cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Crème, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 40 |
| Dimensies_hoogte | 80 |
| Dimensies_dikte | 3 |






