Meer informatie
Beste Koop 605 Uni Greige 60x60x3cm
Omschrijving Beste Koop 605 Uni Greige 60x60x3cm
Deze buitentegels van 3 cm dik volkeramisch materiaal vormen een stabiele en sterke basis voor ieder terras. Dankzij de 100% keramische samenstelling zijn de tegels uiterst duurzaam, onderhoudsvriendelijk en bestand tegen slijtage. Verkrijgbaar in drie stijlvolle varianten: stone, beton en uni.
| Artikelnummer | V56480 |
|---|---|
| Kleur | bont |
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 25 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Grijs, Taupe |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 3 |









