Meer informatie
Betontegel Grey 60x60x4 HK (op=op)
Omschrijving Betontegel Grey 60x60x4 HK (op=op)
Ontdek een vernieuwende tegel waarin design en technologie naadloos samenkomen. Dankzij de duurzame Protection Plus factor 25 blijft je terras langdurig beschermd en behoudt het zijn uitstraling. De fijne microfacet zorgt daarbij voor een strakke en eigentijdse afwerking.
Door een speciale techniek in de afwerking krijgt elke tegel een natuurlijke, levendige look.
| Artikelnummer | V77078 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Strak | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 90 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Tuintegel of betontegel grijs |
| Kleuren | Grijs |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 4.7 |
| Niet_Retour | on |





