Meer informatie
Bkk 20.9X10.4X8Cm Kilimanjaro (5)
Omschrijving Bkk 20.9X10.4X8Cm Kilimanjaro (5)
Deze betonstenen, met een materiaaldikte van 8 cm, zijn uitstekend geschikt voor het aanleggen van opritten. Ze bieden een ruime variatie aan formaten en kleuren, waardoor u veel creatieve vrijheid heeft. Door hun eenvoudige, moderne ontwerp zijn de betonklinkers bijzonder veelzijdig toe te passen, en het facet rondom draagt daarnaast bij aan extra stevigheid.
| Artikelnummer | V73900 |
|---|---|
| Afmeting | 20,9×10,4cm |
| Dikte of hoogte | 8cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Facet | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 172 kg |
| Alt_afbeelding1 | Betonklinker 20,9×10,4cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Beige, Crème, Grijs, Taupe |
| Eenheid | m² |





