Meer informatie
Brasil Nature traptrede 120x35x15 cm.
Omschrijving Brasil Nature traptrede 120x35x15 cm.
Voor een afwerking in stijl kunt u uw traptreden in hetzelfde materiaal toepassen als de gekozen tegels. Door middel van verschillende afwerkingen zoals een antisliprand kunnen er extra veiligheidsmaatregelen worden toegepast. Traptreden kunnen naast het overbruggen van een hoogteverschil in uw tuin ook worden toegepast als mooie borders voor uw afscheiding van split en groen.
| Artikelnummer | V68274 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 120x35cm |
| Dikte of hoogte | 15cm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Gewicht_per_eenheid | 170.1 kg |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | Antraciet/zwart |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 120 |
| Dimensies_hoogte | 35 |
| Dimensies_dikte | 15 |






