Meer informatie
BSS 8cm KOMO heidepaars
Omschrijving BSS 8cm KOMO heidepaars
Met deze klinkers creëert u een duurzame en stevige oprit die intensief gebruikt kan worden. Dankzij de hoge kwaliteit zijn onze opritklinkers ook uitstekend geschikt voor het bestraten van opritten of parkeerplaatsen in de openbare ruimte. Met onze klinkers verandert u moeiteloos ieder oppervlak in een ideale plek om uw auto te parkeren.
| Artikelnummer | V69239 |
|---|---|
| Afmeting | 21×10,5cm |
| Dikte of hoogte | 8cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Facet | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 175 kg |
| Stuks_per_eenheid | 43.9 |
| Alt_afbeelding1 | Betonklinker 21×10,5cm |
| Statiegeld | Statiegeldpallet BSS |
| Kleuren | Roodpaars |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 21 |
| Dimensies_hoogte | 10.5 |
| Dimensies_dikte | 8 |





