Meer informatie
BSS 8cm KOMO rood genuanceerd met deklaag 36st/lg
Omschrijving BSS 8cm KOMO rood genuanceerd met deklaag 36st/lg
| Artikelnummer | V27433 |
|---|---|
| Kleur | bont |
| Afmeting | 21×10,5cm keiformaat |
| Dikte of hoogte | 8cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Facet | on |
| Strak | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 175 kg |
| Stuks_per_eenheid | 43.9 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | Rood / Antraciet |
| Statiegeld | Statiegeldpallet BSS |
| Kleuren | Bruin, Rood |
| Eenheid | m² |
| Merk | Excluton |
| Model | Beton |
| Omschrijving_website | 21×10,5×8 cm rood genuanceerd |
| Dimensies_lengte | 21 |
| Dimensies_hoogte | 10.5 |
| Dimensies_dikte | 8 |
| Maat | 21×10,5×8 cm |
| Dikte | 8 cm |





