Meer informatie
Catrock 31×11,5×10 cm ivory
Omschrijving Catrock 31×11,5×10 cm ivory
Catrock-stenen zijn gekliefde stapelblokken, waardoor de natuurlijke granulaten zichtbaar worden. Ze lijken op graniet, maar zijn maatvast, betaalbaar en voorzien van zwarte glanskiezel die een subtiele, natuurlijke glans geeft. Ontdek meer over Catrock of onze andere stapelstenen.
| Artikelnummer | V73865 |
|---|---|
| Afmeting | 31×11,5cm |
| Dikte of hoogte | 10cm |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 8 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Geknipt | on |
| Alt_afbeelding1 | Stapelblokken gekliefd 31×11,5cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Crème, Grijs, Wit |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | Excluton M3 |
| Eenheid | stuk |
| Dimensies_lengte | 31 |
| Dimensies_hoogte | 11.5 |
| Dimensies_dikte | 10 |








