Meer informatie
Cera3line Lux & Dutch Alpera Marble 70x70x3,2cm
Omschrijving Cera3line Lux & Dutch Alpera Marble 70x70x3,2cm
Met deze keramische tegel kiest u voor gemak, vanzelfsprekend geniet u met deze tegel van de voordelig eigenschappen van keramiek. Kleurvast, vorst- en warmtebestendig, anti-slip en eenvoudig in onderhoud. Ook zijn keramische tegels minder gevoelig voor krassen!
| Artikelnummer | V55891 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 70x70cm |
| Dikte of hoogte | 3,2cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 33.32 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.04 |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Omschrijving_website | 70x70x3,2cm Alpera Marble |
| Dimensies_lengte | 70 |
| Dimensies_hoogte | 70 |
| Dimensies_dikte | 3.2 |
| Dikte | 3,2 cm |










