Meer informatie
Cera3line Lux & Dutch Bologna Dark Grey 90x90x3cm
Omschrijving Cera3line Lux & Dutch Bologna Dark Grey 90x90x3cm
De nieuwe 3 cm keramiek Lux & Dutch onderscheidt zich niet enkel vanwege de dikte van de tegel. Ook het formaat is uniek! Met een afmeting van 90 x 90 cm kiest u met deze tegel voor een tijdloze en luxe uitstraling in uw tuin. De tegel is geproduceerd in Italië, met de nieuwste productietechnieken en vervaardigd met een 100% Dutch design. Kies uit één van de natuursteenlooks of kies voor een hoogwaardige betonlook.
| Artikelnummer | V56764 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 90x90cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 55.28 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.23 |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Omschrijving_website | 90x90x3cm Arezzo Taupe |
| Dimensies_lengte | 90 |
| Dimensies_hoogte | 90 |
| Dimensies_dikte | 3 |
| Dikte | 3 cm |









