Meer informatie
Cera3line Lux & Dutch Cesano Sand 90x90x3cm
Omschrijving Cera3line Lux & Dutch Cesano Sand 90x90x3cm
De Cesano serie combineert het beste van twee werelden: de praktische voordelen van keramische tegels en de elegante uitstraling van Belgisch hardsteen. Dit type hardsteen is vanwege zijn robuuste uitstraling en veelzijdigheid een geliefd materiaal in de bestratingswereld.
| Artikelnummer | V71827 |
|---|---|
| Kleur | bont |
| Afmeting | 90x90cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Strak | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 55.28 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.23 |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Beige |
| Eenheid | m² |
| Dikte | 3 cm |





