Meer informatie
Cera3line Lux & Dutch Downtown Anthracite 60x60x3cm
Omschrijving Cera3line Lux & Dutch Downtown Anthracite 60x60x3cm
De Cera3Line® Downtown is een genuanceerde betonlook, wat zorgt voor een speels effect in jouw tuin. Uniek, vanwege de dikte van slechts 3 cm én tegelijkertijd een fijne basis voor iedere tuinstijl. Ook met deze serie geniet u van de voordelen die een keramische tegel met zich meebrengt. Denk aan een fijne barbecue, waarna je gemakkelijk de geknoeide sauzen of vetvlekken kunt verwijderen. Tevens kunnen kinderen naar hartelust spelen, want de tegels blijven krasvrij! De Downtown serie is ook verkrijgbaar in 90x90x3cm. Let op: Er zit kleurverschil tussen de 60x60x3cm en 90x90x3cm. Ze zijn namelijk geproduceerd in verschillende kleurcodes.
| Artikelnummer | V55874 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 24.48 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 3 |








