Meer informatie
Cera3line Lux & Dutch Pietra Serena Anthracite 60x60x3cm
Omschrijving Cera3line Lux & Dutch Pietra Serena Anthracite 60x60x3cm
De prachtige Pietra Serena heeft een uiterlijk van genuanceerd quartzite. Tijdens de productie worden veel verschillende prints gebruikt, waardoor niet alle tegels hetzelfde uiterlijk hebben, voor een speels effect in jouw tuin! Mocht jouw keuze vallen op de Pietra Serena, dan geniet je niet enkel van het mooie uiterlijk van de tegel, maar ook van alle voordelen van een keramische tegel. Uniek is de dikte van 3 cm, waardoor de verwerking van deze tegel makkelijk is. Deze serie is verkrijgbaar in verschillende kleuren en maten.
| Artikelnummer | V55880 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 24.48 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 3 |









