Meer informatie
Cera3line Lux & Dutch Rocky Anthracite 45x90x3cm
Omschrijving Cera3line Lux & Dutch Rocky Anthracite 45x90x3cm
Lux & Dutch introduceert de Rocky. Deze serie heeft een leisteenlook. Leisteen terraste-gels hebben een levendige en eigentijdse uitstraling. De tegels zijn te herkennen aan de natuurlijke kleurnuances die zichtbaar zijn aan de bovenzijde. De verschillende nuances zorgen voor een speels en warm effect in uw tuin. Met de serie Rocky kiest u voor een tegel die jarenlang meegaat.
| Artikelnummer | V56762 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 90x45cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 68 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.47 |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Omschrijving_website | 45x90x3cm Rocky Antracite |
| Dimensies_lengte | 45 |
| Dimensies_hoogte | 90 |
| Dimensies_dikte | 3 |
| Dikte | 3 cm |









