Meer informatie
Cera3line Lux & Dutch Square Uni Anthracite 90x90x3cm
Omschrijving Cera3line Lux & Dutch Square Uni Anthracite 90x90x3cm
De Cera3line Square-serie combineert een moderne betonlook met een speels karakter. Verkrijgbaar in grijs, antraciet en met decorprint, geeft deze serie jouw terras een eigentijdse uitstraling. Strakke lijnen en subtiele details maken de tegels tijdloos en stijlvol.
Gemaakt van full body keramiek, zijn ze duurzaam, kleurvast, krasbestendig, onderhoudsvriendelijk en bestand tegen warmte, vorst en strooizout.
| Artikelnummer | V60185 |
|---|---|
| Afmeting | 90x90cm |
| Dikte of hoogte | 3cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 68 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.23 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 90x90cm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Eenheid | m² |






