Meer informatie
Cera4line Mento Puro Sand 60x60x4cm
Omschrijving Cera4line Mento Puro Sand 60x60x4cm
De Puro laat de unieke uitstraling zien van een natuursteenblok dat doormidden is gesneden. De zichtbare doorsnede, met zijn opvallende structuren, vormde de inspiratie voor deze tegel. Elk detail is nauwkeurig nagebootst om de authentieke patronen en texturen van natuursteen perfect weer te geven. Zo combineert de tegel een verfijnde uitstraling met de natuurlijke, ruwe schoonheid van steen en brengt hij een prachtige, organische textuur in elke ruimte.
Deze tegel is warmte-, vorst- en strooizoutbestendig, gemaakt van duurzaam materiaal met een lange levensduur. Daarnaast is hij kleurvast, krasbestendig en eenvoudig in onderhoud, en kan hij veilig worden gereinigd met een hogedrukreiniger.
| Artikelnummer | V74036 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 88 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 60x60cm |
| Alt_afbeelding2 | Terrastegel keramiek plant 60x60cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Beige, Crème |
| Eenheid | m² |









