Meer informatie
Cera5line Lux & Dutch Basalt 20x40x5cm
Omschrijving Cera5line Lux & Dutch Basalt 20x40x5cm
De Cera5line Lux & Dutch is een nieuw Italiaans design binnen ons assortiment. Het zijn unieke keramische tegels met een dikte van 5 cm. Door de 5 cm dikte zijn ze onder andere geschikt voor opritten, paden en terrassen. De tegels zijn verkrijgbaar in de kleuren: Basalt Antraciet, Pietra Grey en Italiaans Porfier. Belangrijk om te weten; De verwerkingsvoorschriften van de Cera5line wijken af van de huidigekeramische tegels. Het is belangrijk deze tegels op een stevige ondergrond te verwerken en een voeg van minimaal 5 mm is ten zeerste aan te raden. Met deze keramische tegel kiest u voor een sterke tegel, kleurvast, vorst- en warmtebestendig en eenvoudig in onderhoud. Met een unieke afmeting van 20 x 40 x 5 cm zijn ze eenvoudig neer te leggen. Het is een echte blikvanger in uw tuin.
| Artikelnummer | V56770 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 40x20cm |
| Dikte of hoogte | 5cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 88 kg |
| Stuks_per_eenheid | 12.5 |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Omschrijving_website | 20x40x5cm Basalt |
| Dimensies_lengte | 20 |
| Dimensies_hoogte | 40 |
| Dimensies_dikte | 5 |
| Dikte | 5 cm |









