Meer informatie
Cerasun Anima Nebbia 60X60X4Cm
Omschrijving Cerasun Anima Nebbia 60X60X4Cm
CERASUN Anima Nebbia
Houdt u van een robuuste en stevige uitstraling of juist van een stijlvolle tegel die eenvoudig schoon te houden is? Met CERASUN hoeft u niet te kiezen. Deze unieke tegels combineren de voordelen van beton met die van keramiek en bieden zo het beste van beide werelden.
CERASUN is een hoogwaardige keramische tegel die permanent is verbonden met een betonnen basis. Dankzij deze samenstelling zijn CERASUN-tegels veel eenvoudiger en voordeliger te verwerken dan traditionele keramische tegels. Ze hoeven namelijk niet in een met cement gemengde ondergrond gelegd te worden; een ondergrond van zand of split, zoals bij betontegels gebruikelijk is, volstaat.
| Artikelnummer | V70710 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 90 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 60x60cm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Beige, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Dikte | 4 cm |





