Meer informatie
Cerasun Brescia Antracite 60X60X4Cm
Omschrijving Cerasun Brescia Antracite 60X60X4Cm
Wilt u robuust en stevig of chique en gemakkelijk schoon te houden? Met CERASUN hoeft u niet te kiezen: deze tegels combineren de voordelen van beton en keramiek. Hoogwaardig en duurzaam, ze zijn eenvoudiger te leggen dan traditionele keramische tegels, want een ondergrond van zand of split is voldoende.
| Artikelnummer | V70723 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 90 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 60x60cm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Eenheid | m² |








