Meer informatie
Cerasun Cemento Antra 80X80X4Cm
Omschrijving Cerasun Cemento Antra 80X80X4Cm
Geeft u de voorkeur aan robuust en stevig of chique en makkelijk schoon te maken? Met onze unieke CERASUN-tegels hoeft u niet te kiezen, want ze combineren het beste van beton en keramiek.
CERASUN is een hoogwaardige keramische tegel, duurzaam verbonden met beton, die goedkoper en eenvoudiger te leggen is dan traditionele keramische tegels. Een ondergrond van zand of split is al voldoende.
| Artikelnummer | V70728 |
|---|---|
| Afmeting | 80x80cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 90 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.56 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 80x80cm |
| Alt_afbeelding2 | Terrastegel keramiek vijver 80x80cm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 40x80x4 | 60x60x4 | 80x80x4 |
| Eenheid | m² |










