Meer informatie
Cerasun Cilento Grigio 40X80X4Cm
Omschrijving Cerasun Cilento Grigio 40X80X4Cm
Wilt u robuust en solide of chique en makkelijk schoon te maken? Met CERASUN hoeft u niet te kiezen: deze unieke tegels combineren beton met keramiek. Ze zijn duurzaam, stijlvol en makkelijker te leggen dan traditionele keramische tegels, omdat een ondergrond van zand of split volstaat.
| Artikelnummer | V73914 |
|---|---|
| Afmeting | 80x40cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 90 kg |
| Stuks_per_eenheid | 3.13 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 80x40cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Grijs |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 40x80x4 | 60x60x4 |
| Eenheid | m² |





