Meer informatie
Facetto Kilmore 60x60x4,7cm
Omschrijving Facetto Kilmore 60x60x4,7cm
De Facetto serie bestaat uit gemêleerde betontegels met een subtiele facetrand, waardoor ze een moderne uitstraling hebben. Met deze tegels kun je direct jouw eigen unieke sfeer en stijl in de tuin creëren, of het nu speels, chique, modern of kleurrijk moet zijn. Deze serie is verkrijgbaar in de afmeting 60x60x4,7cm dik. Elke tegel is behandeld met een geïmpregneerde toplaag, die bescherming biedt tegen water en vuil, en krassen en beschadigingen minder zichtbaar maakt. Voordelen van deze tegels zijn onder andere onderhoudsvriendelijkheid, vocht- en vuilwerendheid, en hun sterke en slijtvaste karakter. Bovendien heeft de toplaag extra dampdoorlatende bescherming. De tegel kan gevoelig zijn voor groene aanslag.
| Artikelnummer | V56789 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4,7cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Facet | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 112 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | Grijs / Zwart |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Eenheid | m² |
| Omschrijving_website | 60x60x4,7 cm Facetto Kilmore |
| Dimensies_lengte | 60 |
| Dimensies_hoogte | 60 |
| Dimensies_dikte | 4.7 |
| Dikte | 4,7 cm |








