Meer informatie
Gebakken Waalformaat 60 Pelgo Oude Rijn
Omschrijving Gebakken Waalformaat 60 Pelgo Oude Rijn
Een gebakken waaltje wordt geproduceerd van hoogwaardige klei en biedt een charmante, warme uitstraling aan uw tuin. Deze klassieke bestratingssteen wordt op hoge temperaturen gebakken, wat zorgt voor een dichte structuur en uitstekende slijtvastheid. Hierdoor zijn gebakken waalklinkers bestand tegen vorst, zware belasting en langdurig gebruik, waardoor ze ideaal zijn voor trottoirs, opritten en terrassen.
De klinker Pelgo Oude Rijn heeft een mooie bruin, rode kleur.
Dankzij het bakproces krijgen deze klinkers hun kenmerkende kleurvariaties en natuurlijke uitstraling, die na verloop van tijd alleen maar mooier worden. Bovendien zijn ze onderhoudsvriendelijk en behouden ze, in tegenstelling tot betonklinkers, hun kleur zonder te vervagen.
Oud Hollandse waaltjes passen zowel in traditionele als moderne tuinontwerpen en bieden eindeloze legmogelijkheden, zoals het populaire visgraat- of elleboogpatroon. Met hun tijdloze karakter en duurzaamheid zijn gebakken waaltjes een investering die generaties lang mee kan gaan.er.
| Artikelnummer | V42814 |
|---|---|
| Afmeting | 20x5cm waalformaat |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Gebakken klinker |
| Gewicht_per_eenheid | 120.24 kg |
| Stuks_per_eenheid | 98 |
| Kleuren | Bruin, Grijs, Taupe |
| Eenheid | m² |
| Dimensies_lengte | 20 |
| Dimensies_hoogte | 5 |
| Dimensies_dikte | 6 |





