Meer informatie
GeoCeramica® 60x60x4 CHERRIE LA SOIREE
OmschrijvingGeoCeramica® 60x60x4 CHERRIE LA SOIREE
GeoCeramica® Cherrie
Cherrie biedt een verfijnde, minimalistische uitstraling met twee warme kleuren en decoratieve afwerkingen. Deze collectie combineert de uitstraling van traditionele materialen met de moderne voordelen van keramiek, waardoor het perfect geschikt is voor het creëren van stijlvolle buitenruimtes. De decoratieve tegels brengen extra flair in het ontwerp, terwijl de twee basiskleuren zorgen voor een elegante en tijdloze sfeer.
| Artikelnummer | V72665 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 87.57 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek design 60x60cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Blauwgrijs, Grijs, Taupe |
| Eenheid | m² |








