Meer informatie
GeoCeramica® 60x60x4 Nyuma Talcum
Omschrijving GeoCeramica® 60x60x4 Nyuma Talcum
De serie Nyuma herinterpreteert de kunst en schoonheid van gegoten beton. Zachte kleuren met weelderige nuances die deze elegantie verder onderstrepen. De drie subtiele grijstinten verschillen net genoeg om precies de juiste complementaire of juist contrastkleur te bepalen of verrijken. Een bijzonder fraai design.
| Artikelnummer | V71026 |
|---|---|
| Kleur | bont |
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 87.57 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Beige, Crème, Grijs |
| Eenheid | m² |





