Meer informatie
GeoCeramica® 60x60x4 Solid Agate Grey
Omschrijving GeoCeramica® 60x60x4 Solid Agate Grey
De oppervlakte van de Solid serie heeft een hele uitgesproken dieptewerking. Dit effect wordt veroorzaakt door de fraaie korrelcombinatie. De tuintegel is zowel gelaagd als luxueus. Het biedt keuze uit diverse kleuren en structuren, van vlak tot microreliëf.
| Artikelnummer | V67156 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 87.57 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Omschrijving_website | 60x60x4 cm Solid Agate Grey |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Bruin, Zwart |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 60x60x4 | 90x90x4 |
| Eenheid | m² |





