Meer informatie
GeoCeramica® 60x60x4 The Rock Dark Grey
Omschrijving GeoCeramica® 60x60x4 The Rock Dark Grey
De serie The Rock is geïnspireerd op de veelzijdigheid van natuurlijke rotsen en ontworpen voor het verfraaien van buitenruimtes. De collectie combineert originaliteit en functionaliteit en biedt diverse mogelijkheden voor een tijdloze, natuurlijke uitstraling van uw terras.
| Artikelnummer | V71014 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 87.57 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 60x60cm |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet, Blauwgrijs, Grijs, Wit |
| Eenheid | m² |





