Meer informatie
GeoCeramica® 75x75x4 Madox Antracite
Omschrijving GeoCeramica® 75x75x4 Madox Antracite
De serie Madox bestaat uit een elegante betonlook. Zachte nuances die passen in een tijdloos ontwerp maar even zo goed in een hele moderne designruimte. De uithalen in het design zijn niet groot maar desondanks lokt elke tegel uit om alle aansprekende details van dichterbij te bekijken. Sterk in subtiel en evenwichtig design.
| Artikelnummer | V67168 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 75x75cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 88.07 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.79 |
| Omschrijving_website | 75x75x4 cm Madox Antracite |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Antraciet |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 75x75x4 | 100x100x4 |
| Eenheid | m² |





