Meer informatie
GeoCeramica® 90x90x4 Solid Matera Beige
Omschrijving GeoCeramica® 90x90x4 Solid Matera Beige
De oppervlakte van de Solid serie heeft een hele uitgesproken dieptewerking. Dit effect wordt veroorzaakt door de fraaie korrelcombinatie. De tuintegel is zowel gelaagd als luxueus. Het biedt keuze uit diverse kleuren en structuren, van vlak tot microreliëf.
| Artikelnummer | V67188 |
|---|---|
| Kleur | bont |
| Afmeting | 90x90cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Gewicht_per_eenheid | 87.49 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.23 |
| Omschrijving_website | 90x90x4 cm Solid Matera Beige |
| Niet_Retour | on |
| Statiegeld | Statiegeldpallet |
| Kleuren | Beige, Crème |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 60x60x4 | 90x90x4 |
| Eenheid | m² |





