Meer informatie
GeoCorso 2Drive 60x30x6 Materra
Omschrijving GeoCorso 2Drive 60x30x6 Materra
Ontdek GeoCorso: verkrijgbaar in twaalf kleuren voor een unieke, stijlvolle uitstraling. Dankzij de verfijnde Inuancia Technologie krijgt elke steen een ongeëvenaarde schoonheid. Het strakke design en de extreem verdichte toplaag zorgen voor langdurige pracht. Bovendien profiteer je van beschermingsfactor 40 en een kleurechte GeoSteen® toplaag. GeoCorso maakt van elk terras iets bijzonders. Ook verkrijgbaar als 6 cm dikke 2Drive-variant.
| Artikelnummer | V74650 |
|---|---|
| Afmeting | 60x30cm |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 133.44 kg |
| Stuks_per_eenheid | 5.56 |
| Alt_afbeelding1 | Grijze tegel |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Grijs |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 60x30x4 | 60x60x4 | 80x40x4 | 80x80x4 | 60x30x6 | 60x60x6 | 80x80x6 | 100x100x6 |
| Eenheid | m² |





