Meer informatie
GeoCorso 2Drive 80x80x6 Catania
Omschrijving GeoCorso 2Drive 80x80x6 Catania
GeoCorso 2Drive combineert een strak en onderscheidend design dat perfect tot zijn recht komt op elke oprit. Dankzij de geavanceerde Inuancia Technologie hebben deze tegels een unieke en verfijnde uitstraling. De toplaag is verdicht, kleurecht en vervaardigd uit natuurlijke granulaten, met een beschermingsfactor van 40. Met een dikte van 6 cm zijn de tegels middelzwaar belastbaar, waardoor ze ideaal geschikt zijn voor uiteenlopende toepassingen, waaronder de oprit.
| Artikelnummer | V71176 |
|---|---|
| Afmeting | 80x80cm |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 134.16 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.56 |
| Alt_afbeelding1 | Betontegel voor oprit en terras 80x80cm |
| Alt_afbeelding2 | Betontegel voor terras en oprit 80x80cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 60x30x4 | 60x60x4 | 80x40x4 | 80x80x4 | 60x30x6 | 60x60x6 | 80x80x6 | 100x100x6 |
| Eenheid | m² |








