Meer informatie
GeoCorso 60x60x4 Taormina
Omschrijving GeoCorso 60x60x4 Taormina
Maak kennis met GeoCorso, een collectie van twaalf prachtige kleuren die samen zorgen voor een ongeëvenaarde uitstraling. Dankzij de geavanceerde Inuancia Technologie komt elke tint volledig tot zijn recht. Het moderne design en de bijzonder dichte toplaag staan garant voor een blijvend mooi resultaat. Met de vernieuwde beschermingsfactor 40 en de kleurechte GeoSteen® toplaag geniet je van een terras dat zijn schoonheid behoudt. GeoCorso – voor een buitenruimte die echt indruk maakt. Ook verkrijgbaar in een 6 cm dikke 2Drive-variant.
| Artikelnummer | V71133 |
|---|---|
| Afmeting | 60x60cm |
| Dikte of hoogte | 4cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 88.96 kg |
| Stuks_per_eenheid | 2.78 |
| Alt_afbeelding1 | Betontegel voor terras 60x60cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 60x30x4 | 60x60x4 | 80x40x4 | 80x80x4 | 60x30x6 | 60x60x6 | 80x80x6 |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | MBI 3 |
| Eenheid | m² |





