Meer informatie
GeoLineair Stretto Milano
Omschrijving GeoLineair Stretto Milano
Het elegante lineaire wildverband was eerder beschikbaar in de GeoPiazza textuur, gekenmerkt door een verfijnd lijnenspel. Nu is het ook verkrijgbaar in een zeer moderne variant met een vlakke afwerking: GeoLineair Stretto.
| Artikelnummer | V43373 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | Wildverband |
| Dikte of hoogte | 7cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 156.84 kg |
| Stuks_per_eenheid | 13.88 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | Antraciet |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Eenheid | m² |
| Omschrijving_website | Stretto Milano wildverband |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | VW – MBI 98 |
| Dikte | 7 cm |








