Meer informatie
GeoMattone stapelblok Cannobio 60x15x15
Omschrijving GeoMattone stapelblok Cannobio 60x15x15
De GeoMattone stapelblokken vertonen een natuurlijke golving in hun deklaag. De kleur Cannobio is een donkergrijs met een subtiele glinstering. De vlakke deklaag, aan de lange zijde van het blok, bestaat uit kleurpigmenten en natuurlijke granulaten, wat resulteert in een langdurig behoud van kleur. Sommige blokken zijn tevens voorzien van een profilering aan de kopse kant. De GeoMattone Cannobio stapelblokken zijn bij uitstek geschikt voor het aanleggen van royale borders. Voor een perfecte afwerking kan een mooie afdekrand op de stapelblokken worden bevestigd. Als fundering voor een border of muurtje wordt aanbevolen om een opsluitband te gebruiken. Deze wordt plat in een zandbed geplaatst, waarna de muurblokken erop worden verlijmd. Dit zorgt voor verminderde verzakking en een stabiele constructie.
| Artikelnummer | V57215 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | 60x15cm |
| Dikte of hoogte | 15cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Strak | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 31 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Omschrijving_website | 60x15x15 cm stapelblok Cannobio |
| Soortgelijke_artikel | 15645,37343,24307,55656,12052, 23341,22336,22338,25000,19897, 55023,15645,37343,55643,16205,12052 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | donkergrijs |
| Kleuren | Grijs |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | MBI Stapelblokken 2, VD – MBI Stapelblokken 2, VW – MBI Stapelblokken 2 |
| Eenheid | ST, stuk |
| Dikte | 15 cm |










