Meer informatie
GeoPlano 60x12x10 Milano
Omschrijving GeoPlano 60x12x10 Milano
Geoplano vormt de perfecte finishing touch voor iedere tuin. Het assortiment omvat muurblokken, muurpanelen, stapelblokken en afdekranden. Muurblokken zijn ideaal voor het aanleggen van bloembakken en vijvers, terwijl een afdekrand zorgt voor een verzorgde en stijlvolle afwerking. MBI biedt een breed scala aan stapelblokken die uitstekend aansluiten bij de bestrating van uw keuze. De muurblokken hebben een hoge sierwaarde en zijn eenvoudig te plaatsen. Dankzij de speciale MBI Steenmeesterlijm is metselen niet langer nodig. Met deze strak vormgegeven muurblokken creëert u in een handomdraai een elegant muurtje in uw tuin.
| Artikelnummer | V67263 |
|---|---|
| Afmeting | 60x12cm |
| Dikte of hoogte | 10cm |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 15.9 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1 |
| Alt_afbeelding1 | Geoplano stapelblok 60x12cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Showtuin | on |
| Showtuin bordnummer | MBI Stapelblokken 1 |
| Eenheid | ST |








