Meer informatie
GeoStretto Alivo Milano
Omschrijving GeoStretto Alivo Milano
Geen kleur, maar vorm is de trend! Hoewel ‘Alivo’ niet nieuw is, heeft deze vijfhoekige vorm al jarenlang een zeer succesvol bestaan met een gevarieerd (ardesie) profiel aan het oppervlak en organisch gevormde randen. De nieuwe ‘Stretto’ variant is echter volledig nieuw. De vlakke zijden in combinatie met de strakke bovenkant zijn speels, maar passen goed bij een moderne uitstraling dankzij de strakke afwerking.
| Artikelnummer | V57175 |
|---|---|
| Kleur | Antraciet/zwart |
| Afmeting | Speelsverband |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Strak | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 134.97 kg |
| Stuks_per_eenheid | 5.8 |
| Niet_Retour | on |
| Kleur_kenmerk | Antraciet |
| Kleuren | Antraciet, Zwart |
| Eenheid | m² |
| Omschrijving_website | Alivo Milano speelsverband |
| Dikte | 6 cm |





