Meer informatie
Globe zwart bruin onbezand strengpers UWF60 getrommeld
Omschrijving Globe zwart bruin onbezand strengpers UWF60 getrommeld
De Globe getrommeld UWF60 is een strengperssortering uit de Classica-serie van Wienerberger Heteren. Deze Globe-sortering draagt het DUBOkeurmerk, wat aantoont dat deze baksteen behoort tot de meest milieuvriendelijke keuzes.
| Artikelnummer | V74345 |
|---|---|
| Afmeting | 20x5cm waalformaat |
| Dikte of hoogte | 6cm |
| Geschikt_voor_oprit | on |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Getrommeld | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad | oprit |
| Materiaal | Gebakken klinker |
| Gewicht_per_eenheid | 124.98 kg |
| Stuks_per_eenheid | 98 |
| Alt_afbeelding1 | Gebakken WF klinker 20x5cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Bruin, Zwart |
| Eenheid | m² |





