Meer informatie
*Hf* Linea Block Gothic 15X15X30Cm
Omschrijving *Hf* Linea Block Gothic 15X15X30Cm
Met de heldere contouren en tijdloze kleuren van onze LINEABLOCK creëert u een opgeruimde en moderne uitstraling voor uw muur. De verschillende formaten kunnen ook naar wens gecombineerd worden.
Zonder facet, scherp randprofiel
Tijdloos design
Veel mogelijke combinaties
| Artikelnummer | V70046 |
|---|---|
| Afmeting | 30x45cm |
| Dikte of hoogte | 15cm |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 14.5 kg |
| Alt_afbeelding1 | grijze stapelblokken voor een muur |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 15x15x30 | 15x15x45 |
| Eenheid | ST |










