Meer informatie
Linea Block Kilimanjaro 15X15X45cm
Omschrijving Linea Block Kilimanjaro 15X15X45cm
Met de heldere contouren en tijdloze kleuren van onze LINEABLOCK creëert u een opgeruimde en moderne uitstraling voor uw muur. De verschillende formaten kunnen ook naar wens gecombineerd worden.
Zonder facet, scherp randprofiel
Tijdloos design
Veel mogelijke combinaties
| Artikelnummer | V70049 |
|---|---|
| Afmeting | 45x15cm |
| Dikte of hoogte | 15cm |
| Hoogte | 15cm |
| Strak | on |
| Toepassing | Hoogteverschillen | tuinmuren | bloemborders | vijvers | verhoogd terras |
| Materiaal | Beton |
| Gewicht_per_eenheid | 22 kg |
| Alt_afbeelding1 | stapelblokken gemeleerd bruin grijs |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Beige, Bruin, Grijs |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 15x15x30 | 15x15x45 |
| Eenheid | ST |











