Meer informatie
KERAM. BARI ANTRACITE DUE 80x80x2cm
Omschrijving KERAM. BARI ANTRACITE DUE 80x80x2cm
Met een breed aanbod aan designs, kleuren en afwerkingen bieden onze keramische tegels volop mogelijkheden om uw buitenruimte naar eigen smaak in te richten. Of u nu kiest voor modern en strak of de warme uitstraling van natuursteen, er is altijd een passende tegel. Dankzij geavanceerde productietechnieken hebben de tegels realistische patronen en texturen die nauwelijks van echt natuursteen, hout of andere materialen te onderscheiden zijn.
| Artikelnummer | V73932 |
|---|---|
| Afmeting | 80x80cm |
| Dikte of hoogte | 2cm |
| Geschikt_voor_terras | on |
| Toepassing | Tuin | terras | pad |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht_per_eenheid | 45.3 kg |
| Stuks_per_eenheid | 1.56 |
| Alt_afbeelding1 | Terrastegel keramiek 80x80cm |
| Niet_Retour | on |
| Kleuren | Antraciet, Grijs |
| Beschikbare_afmeting | Verkrijgbare afmetingen: 60x60x2 | 80x80x2 |
| Eenheid | m² |





